תכנית המפתח מיועדת עבור בתי ספר הרוצים לחלום ולהתקדם לעבר השלב הבא של הצלחתם.
התכנית מאפשרת לבתי הספר ליצור מבנה חוגים ותכנית אחה"צ במוסד וכך להעצים את תדמית בית הספר בעיני התלמידים וההורים, לטפח חוויה חיובית ומקצועית בבית הספר, לתת מענה למשפחות מעוטות יכולת, ולייצר עבור בית הספר מנוע צמיחה כלכלי המנוהל על ידי אגודת ידידי החמ"ד לטובת קידום הצוות והמוסד באמצעות שותפות ברווחים המתקבלים.

חשוב!
בשנת הלימודים תשפ"ד תכנית המפת"ח תתאפשר ל30 מוסדות בלבד!

להנעת התהליך בבית ספרכם - מלאו את הטופס המצורף

הזניקו את בית הספר שלכם!

מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם האפשרי ←

בואו להיזכר בתכניות שלנו

תכנית "המפתח"

עולים קומה בקשר עם הקהילה

תכנית "המפתח" היא המקום שלכם לעלות קומה נוספת בקשר עם התלמידים ועם הקהילה ובהפיכת בית החינוך למרכז ייחודי הנותן מענה לתלמידים, להורים ולקהילה - באמצעות תלמוד תורה, צהרון או חוגים, יחד עם משאבים החוזרים לבית הספר לשיפור האקלים, ולפרוייקטים נוספים.

פרוייקט תמ"י

מחדדים את החוש היזמות בבית החינוך

בתי ספר רבים כבר יודעים לדבר בשפה של חלומות והגשמתם. בתי מדרש משודרגים ומכובדים, חדרי מוזיקה, פינות חי מושקעות, פרוייקטים חינוכיים ועוד. אבל איך עושים את זה? איך יודעים לחלום את הפרוייקט הנכון, ויותר מזה - איך יודעים בכלל להגשים אותו?

תכנית "כנפיים"

תהליך עומק משמעותי יחד עם צוות בית החינוך

תכנית "כנפיים" היא תהליך עומק ארגוני, המקיף את כל מעגלי העשייה הקיימים בבית הספר במטרה לנתח, להבין, לתכנן ולבנות יחד תכנית עבודה מכוונת חזון ביצועי המבוססת על פסיכולוגיה חיובית ובכוחה לרתום את צוות בית הספר לעשייה משמעותית ומקדמת בבית הספר.

פרוייקט "תדמית"

תכנית מיתוג בתי הספר של החמ"ד

יצרנו עבורכם חבילה של סרטון תדמית ומעטפת מיתוג לבית הספר על מנת לאפשר לכל מוסד את היכולת להציג לכולם את המיוחדות שלו. התכנית כוללת תסריט מובנה וברור, תהליך בסיסי של מיתוג ויציאה לדרך עם פנים חדשות!