בית חינוך כקהילה - מחזון למציאות!

רוצה לפתוח חוגים, או צהרון ערכי ואיכותי בבית החינוך שלך?
תכנית "המפתח" של אגודת ידידי החמ"ד בדיוק בשבילך!

תחלמו רגע, על בית הספר שלכם כמרכז של קהילת התלמידים.
בו לא רק מגיעים כדי ללמוד במהלך שעות הבוקר אלא גם חוזרים להעשרה משמעותית לאחר שעות הלימודים.
מרכז חינוכי בו הקשר עם התלמיד הוא קשר של למידה וחוויה לאורך יום הלימודים וגם לאחריו.
מקום בו נפתחות האפשרויות למתן הזנה לתלמידים, ערך לבית החינוך והקלה משמעותית להורים.

תכנית "המפתח" שלנו היא בדיוק המקום שלכם לעלות קומה נוספת בקשר עם התלמידים ועם הקהילה, קומה נוספת בהפיכת בית הספר למרכז ייחודי הנותן מענה לתלמידים, להורים ולקהילה – באמצעות חוגים או צהרון ערכי ואיכותי, יחד עם משאבים החוזרים לבית הספר לשיפור האקלים, ולפרוייקטים נוספים. אגודת ידידי החמ"ד פותחת בפני בתי הספר את האפשרות להוביל תכנית אחרי הלימודים – מותאמת באופן אישי, תחת המטריה הרחבה של העמותה על כל מרכיביה.

התכנית ללא עלות! זו ההזדמנות שלכם לצמוח יחד איתנו!

מה כוללת התכנית?

הדרכה מפורטת להובלת הפרוייקט בבית הספר
קיט מסמכי עבודה מוכנים מראש ליעילות ההקמה
ליווי לאורך כל השנה בתפעול הפרוייקט
משאבים חוזרים לפיתוח בית הספר!

מלאו את הפרטים והזניקו את בית הספר שלכם!

בית חינוך כקהילה!

תכנית "המפתח" מאפשרת לכם להקים בבית הספר מערך חוגים פעיל ולהרוויח את הערך הגדול בהקלה על ההורים, העשרת התלמידים וכמובן פיתוח בית החינוך. מבנה התכנית מאפשר לכם להיות מוסד יוזם – המפעיל פרוייקטים המאפשרים לבית הספר להמשיך לחלום – ואנחנו כאן כדי לסייע לכם כדי שזה יקרה.

תוכן אקורדיון

קיום שיחה ראשונית בה תבינו את פרטי התכנית ורציונאל העבודה, לקראת קבלת החלטה על אופן ההפעלה בבית הספר. תינתן אפשרות לקבל פגישת ייעוץ בתשלום על מנת לאפשר לכם לבנות את התכנית בצורה טובה – פגישה זו לא חובה, וניתן להתחיל לפעול בלעדיה.

איתור רכז חוגים בתשלום בבית הספר, ועבודת הקמה לפי מסמך ההנחיות המפורט הניתן ללא עלות. בדיקה ושיתוף הנהגת ההורים, איתור מדריכים ויצירת דף נחיתה לההרשמה לחוגים – לקראת תחילת הפעילות

תפעול התכנית לפי הנחיות ברורות, תשלומים וקשר מול הורים והפיכת בית הספר למרכז קהילתי משגשג הנותן ערך חינוכי ופיתרון משמעותי לקהילת בית הספר

אגודת ידידי החמ"ד תשקיע בחזרה בבית הספר מרווחי התכנית לטובת קידום המוסד ופיתוח הצוות והתלמידים! לכם רק נשאר להמשיך לחלום, ולהיות טובים יותר!

מה המטרה שלנו?

אנחנו מאמינים שבית הספר כמרכז קהילתי הוא ערך שלא יסולא בפז, אשר יכול לאפשר לבית הספר להיות ייחודי ומשמעותי יחד עם מתן מענה איכותי להורים ולתלמידים כאחד.

בית ספר כקהילה הוא יסוד משמעותי בעבודה השוטפת ואין טוב יותר מלהפוך אותו למרכז הקהילתי גם מחוץ לשעות הלימודים.

בנוסף, הצורך של בית הספר להמשיך לצמוח ולהתפתח עומד גם לנגד עיננו ולשם כך אנו עמלים כל הזמן – ביצירת תוכניות המאפשרות לכם לצמוח, ולהמשיך לחלום ולגדול.